Půjčovna dodávek ZNORENTCARS

Iveco DAILY 35S14 (střední verze)
Půjčovna: Iveco DAILY 35S14 (střední verze)
Mnohem více než užitkové vozidlo. S dodávkou New Daily dodáváme technologii řidiči: když trávíte většinu pracovního dne za volantem, chcete, aby vaše pohodlí a zážitky z jízdy byly na špičkové úrovni.
Začínající od 1,405.00
Iveco DAILY 35S14 (krátká verze)
Půjčovna: Iveco DAILY 35S14 (krátká verze)
Mnohem více než užitkové vozidlo. S dodávkou New Daily dodáváme technologii řidiči: když trávíte většinu pracovního dne za volantem, chcete, aby vaše pohodlí a zážitky z jízdy byly na špičkové úrovni.
Začínající od 1,405.00
Iveco DAILY  35S18  (Střední)
Půjčovna: Iveco DAILY 35S18 (Střední)
Mnohem více než užitkové vozidlo. Nová dodávka Daily je navržena tak, aby vám pomohla provozovat vaše podnikání udržitelně a ziskově. S dodávkou New Daily dodáváme technologii řidiči: když trávíte většinu pracovního dne za volantem, chcete, aby vaše pohodlí a zážitky z jízdy byly na špičkové úrovni. Během své čtyřicetileté historie Daily průběžně zlepšovala své životní a řidičské zkušenosti na nejvyšší úroveň v oboru. Technická data: Počet míst včetně řidiče: 3 Motor: 2 300cmᵌ / 100kW Koncepce:
Začínající od 1,404.00
Iveco DAILY  35S18  (Dlouhá verze)
Půjčovna: Iveco DAILY 35S18 (Dlouhá verze)
Iveco DAILY díky své inovační síle a více než 20 letům zkušeností vytvořil milník jako efektivní a spolehlivé řešení přepravy, které Vaše podnikání posune dále.
Začínající od 1,570.00
Mercedes Benz Sprinter sklopka (7 míst)
Půjčovna: Mercedes Benz Sprinter sklopka (7 míst)
Tohoto pomocníka s třístrannou sklopkou využijete při pracích, kde je potřeba mít sebou pár rukou navíc a k tomu ještě doložit nějaké nářadí, případně materiál. To co řešíte dvěma auty, dokážete vyřešit pouze tímto jednim, což při dnešní ceně nafty, je určitě ekonomicky velmi výhodné.
Začínající od 1,570.00
Iveco EUROCARGO
Půjčovna: Iveco EUROCARGO
Eurocargo (s nástavbou) je dokonalým nákladním vozidlem pro městský provoz. Od dodávek do měst až po odvoz odpadu, čištění silnic, silničních služeb a kontejnerových aplikací.
Začínající od 2,000.00
Iveco Trakker 8x4 - Traktor
Půjčovna: Iveco Trakker 8x4 - Traktor
Náklaďák s výhodami traktoru Řidičský průkaz skupiny T (traktor) Možnost řízení od 17 let Není zde tachograf Neplatí pro něj zákaz vjezdu nákladních automobilů Nosnost: 20 tun Vhodné pro dlouhodobý pronájem. Podmínky pronájmu, jako jsou cena pronájmu, délka pronájmu, nájezd km atd. dohodneme telefonicky, mailem, nebo při osobním jednání. Kontaktujte nás pro zjištění dostupnosti a podmínek.
Začínající od 4,000.00
IVECO TRAKEER 8X4   450
Půjčovna: IVECO TRAKEER 8X4 450
Třístranný sklápěč o nosnosti 17 t Pronájem vozidla již od 4000 kč za 1 den s možností prodloužení nájmu se slevou až 50% slevou. Vhodné pro dlouhodobý pronájem. Podmínky pronájmu, jako jsou cena pronájmu, délka pronájmu, nájezd km atd. dohodneme telefonicky, mailem, nebo při osobním jednání. Kontaktujte nás pro zjištění dostupnosti a podmínek.
Začínající od 4,000.00

Jsme součástí PSOTA HOLDING

images/logo_autocentrum.png
images/logo_kontrolni_stanice.png
images/logo_ppl.png
images/logo_restaurace.png
images/logo_stkbreclav.png
images/logo_stkznojmo.png
images/logo_transport.png
images/logo_ucnovske.png
images/logo_zds.png
images/logo_znorentcars_service.png

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.